KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916271

nr 1291 6271

Oidentifierad konstnär. Marin. Ej signerad. Olja på pannå, 25x31 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:40:14